پایه گلدان چوبی مینیمال کد 029

پایه گلدان چوبی مینیمال مدرن

پایه گلدان چوبی ظریف مینیمال مدرن

مشخصات

• متریال: چوب نراد درجه یک

• ارتفاع ۴۰ سانتی‌متر

• قطر 25 سانتی‌متر

• رنگ: خود رنگ، چوب طبیعی و فندقی

پایه گلدان چوبی مینیمال مدرن اندازه کوچکی دارد و می‌توان از این این محصول در محیط داخلی خانه‌ها و شرکت‌ها و غیره استفاده کرد. این محصولات با استفاده از مواد مقاوم پوشش داده شده است و در برابر رطوبت دوام بالایی دارند.

استفاده از چوب طبیعی باعث زیباتر شدن و بالا رفتن دوام این محصول شده و رطوبت گلدان تاثیری بر روری آن نمی‌گذارد. پایه گلدان چوبی تولید شده در ژینکو گالری قابلیت سفارشی‌سازی نیز دارد.

استفاده از چوب‌های ظریف و مقاوم، باعث ظریف شدن این محصول شده و می‌توان از این پایه‌ها در محیط‌های مختلف استفاده کرد. قسمت‌های نگهدارنده گلدان به اندازه کافی ظریف هستند که نمای زیبایی ایجاد کنند.

اطراف گلدان قسمت‌های نگهدارنده به صورتی طراحی شده‌اند که گلدان به خوبی در جای خود ثابت باقی می‌ماند.

پایه گلدان چوبی ظریف مینیمال با قابلیت سفارشی‌سازی

این پایه گلدان‌ها را می‌توان متناسب با دکوراسیون محیط تغییر داد. استفاده از چوب‌هایی با رنگ تیره یا روشن یکی از قابلیت‌های سفارشی کردن این محصول است.

می‌توان برای گلدان‌های بزرگ‌تر و یا کوچک‌تر، اندازه این محصول را تغییر داد. این پایه‌ها را می‌توان در سه اندازه طرحی کرد و با قرار دادن در کنار یکدیگر، گلدان‌ها نمای زیبایی پیدا خواهند کرد.

حتی می‌توان با استفاده از رنگ‌های مرغوب مخصوص چوب رنگ این چوب‌های طبیعی را تغییر داد تا هماهنگی بیشتری با دکوراسیون محیط داشته باشند.

برای تهیه محصولات چوبی، فلزی و چوب و فلز دکوراتیو مدرن با ما تماس بگیرید.
تلفن: 09128089832 – 09126150466