میز عسلی مدرن کد 001

میز عسلی مدرن کد 001

میز عسلی کد 001

مشخصات

• متریال: چوب طبیعی و پایه فلزی

• رنگ: خود رنگ چوب طبیعی

این میز عسلی مدرن با استفاده از بهترین مواد اولیه ساخته شده و علاوه‌بر دوام و مقاومت بالا، هماهنگی خوبی با انواع دکوراسیون دارد. چوب طبیعی استفاده شده برای سطح رویی این میز از انواع مرغوب بوده و در اثر مرور زمان و کارکرد، تغییر رنگ نمی‌دهد.

از این میز عسلی می‌توان در هر جایی استفاده کرد. اندازه میز به گونه‌ای نیست که به فضای زیادی نیاز داشته باشد. در هر محیطی این میزها قابل استفاده هستند و آنها در خانه و یا حتی محیط‌های اداری با هر نوع دکوراسیون به خوبی هماهنگ می‌شوند.

پوشش رویه این میزها با استفاده از مواد مرغوب انجام می‌شود و نمایی زیبا و دوام بالایی دارد. با استفاده از این پوشش‌ها می‌توان به راحتی این محصولات را تمیز کرد و در اثر مرور زمان تغییری در ظاهر آنها ایجاد نمی‌شود.

میز عسلی  مدرن با قابلیت تغییر در اندازه و رنگ

محصولات ژینکو گالری قابلیت سفارشی‌سازی بالایی دارند و تا حد زیادی می‌توان آنها را متناسب با مبلمان و دکوراسیون تغییر داد. سطح رویی این میزهای عسلی از چوب طبیعی ساخته می‌شود و می‌توان چوب‌هایی با رنگ روش یا تیره را برای آنها انتخاب کرد.

در زمان رنگ‌آمیزی نیز می‌توان تا حدودی رنگ چوب را تغییر داد و تیره و روشن بوده سطح رویه را ایجاد کرد.

اندازه این محصول نیز تا حدودی قابل تغییر است. اگر تصمیم دارید از این میز در محیطی با فضای محدود استفاده کنید، ژینکو گالری اندازه این محصول را تا حد امکان متناسب با نیازهای شما تغییر خواهد داد.

یکی دیگر از مواردی که می‌توان تا حدودی تغییر داد، ارتفاع این محصول است. برای استفاده در محیط‌های مختلف می‌توان ارتفاع این محصول را متناسب با نیازها تغییر داد تا با محیط هماهنگی خوبی داشته باشد.

برای تهیه محصولات چوبی، فلزی و چوب و فلز دکوراتیو مدرن با ما تماس بگیرید.
تلفن: 09128089832 – 09126150466