ست عسلی مدرن کد 022

ست عسلی مدرن

ست عسلی مدرن

مشخصات

• متریال: چوب جنگلی (نراد، MDF) و فلز

• ارتفاع: 50، 70، 100 سانتی‌متر

• عرض: 30، 35، 40 سانتی‌متر

• رنگ: خود رنگ چوب طبیعی، مشکی کوره‌ای استاتیکی

ست عسلی مدرن محصولی با دوام و هماهنگ با انواع دکوراسیون مختلف بوده و در زمانی که از میزها استفاده نمی‌شود، کمترین فضا را اشغال می‌کنند. صفحه رویی این میزها با استفاده از چوب‌های طبیعی مقاوم و یا ورق‌های ام دی اف با دوام ساخته می‌شوند.

ست عسلی از سه میز با اندازه‌های مختلف تشکیل شده است. هر میز با دقت و ظرافت بالا به گونه‌ای ساخته شده که اندازه‌های کوچک، به راحتی در زیر میز با اندازه بزرگ قرار می‌گیرند. این اندازه متفاومت میزها باعث شده تا در زمانی که از آنها استفاده نمی‌شود، برای نگهداری به کمترین فضا نیاز داشته باشند.

این میزها پایه‌هایی فلزی دارند. به خاطر داشتن پایه‌هایی از جنس فلز مقاوم، این محصولات تحمل وزن بالایی دارند. پایه‌ها طرح مدرن دارند و به راحتی می‌توان آنها را در جاهای مختلف قرار داد.

ست عسلی مدرن با قابلیت سفارشی‌سازی بالا

این میزها را می‌توان متناسب با انواع دکوراسیون مختلف طراحی کرد. در برخی از دکوراسیون‌ها، از رنگ‌های روشن و یا تیره استفاده می‌شود. برای هماهنگی بیشتر با دکوراسیون، می‌توان در محصول تغییراتی انجام داد.

سطح رویه میز را می‌توان از انواع مختلف چوب‌های طبیعی استفاده کرد. چوب‌های مختلف دارای طرح و رنگ متفاوت هستند و برای دکوراسیونی با رنگ روشن، می‌توان از چوب‌هایی برای ساخت این ست عسلی استفاده کرد که دارای رنگ روشن هستند. رنگ پایه را هم می‌توان تغییر داد و از رنگ‌های روشن برای پوشش پایه‌ها بهره برد.

برای دکوراسیون‌هایی که وسایلی با رنگ تیره با آنها هماهنگی بیشتری دارند، برای سطح رویی میز می‌توان از چوب‌هایی استفاده کرد که تیره هستند. استفاده از رنگ‌ها و پوشش‌دهنده‌های چوب نیز باعث می‌شود تا به رنگ مورد نظر رسید.

برای سطح رویی این میزها می‌توان از ام دی اف استفاده کرد. صفحه‌ها ام دی اف دارای رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت هستند و به راحتی می‌توان از طرح مورد نظر برای صفحه رویی بهره برد.

برای تهیه محصولات چوبی، فلزی و چوب و فلز دکوراتیو مدرن با ما تماس بگیرید.
تلفن: 09128089832 – 09126150466