پایه گلدان فلزی چهار سطح مدرن کد 015

پایه گلدان فلزی مدرن

پایه گلدان فلزی مدرن

مشخصات

• متریال: چوب طبیعی و فلز

• ارتفاع 90 سانتی‌متر

• طول 60 سانتی‌متر

• پهنا 20 سانتی‌متر

• رنگ: مشکی کوره‌ای استاتیکی

این پایه گلدان فلزی مدرن با چهار سطح طرحی متفاوت دارد و سطوح استفاده شده در این محصول با استفاده از چوب مرغوب تهیه شده است. این محصول پایه‌های ظریفی دارد که بر روی سطوح مختلف قابل استفاده هستند و به راحتی می‌توان این پایه گلدان را در محیط‌های مختلف با پوشش کف متفاوت قرار داد.

قرار گرفتن گلدان کوچک‌تر در مرکز و پایین باعث ایجاد نمای متفاوت می‌گردد. سطوح استفاده شده برای قرار دادن گلدان از چوب‌های بادوام تهیه می‌شود. پوشش مقاوم باعث می‌شود تا رطوبت گلدان کمترین تاثیر بر روی چوب داشته باشد. هر سطح به خوبی نصب شده و هیچ فاصله‌ای بین چوب و فلز وجود ندارد.

به خاطر مقاومت بالای این محصول، می‌توان از گلدان‌هایی با وزن زیاد نیز استفاده کرد. البته باید توجه داشت که گلدان‌هایی با وزن زیاد و اندازه بزرگ را در سطوح پایین این محصول قرار داد.

قابلیت سفارشی‌سازی پایه گلدان فلزی مدرن

سفارشی‌سازی مزیت این محصول بوده و می‌توان متناسب با کاربرد و دکوراسیون، تغییراتی در این محصول ایجاد کرد. به راحتی می‌توان رنگ مورد نظر را برای این محصول در نظر گرفت. رنگ چوب سطوح و رنگ پایه‌های فلزی را می‌توان تغییر داد و رنگ پایه و سطوح را متفاوت و یا مشابه یکدیگر طراحی کرد.

اگر می‌خواهید گلدان‌های بزرگ‌تر و یا کوچک‌تری را بر روی این پایه گلدان‌ها قرار دهید. می‌توان تا حدودی ارتفاع این محصول را تغییر داد تا با گلدان‌های شما هماهنگی بیشتری داشته باشد.

برای تهیه محصولات چوبی، فلزی و چوب و فلز دکوراتیو مدرن با ما تماس بگیرید.
تلفن: 09128089832 – 09126150466