پایه گلدان فلزی مینیمال مدرن کد 027

پایه گلدان فلزی مینیمال مدرن

پایه گلدان فلزی مینیمال مدرن

مشخصات

• متریال: میلگرد پرداخت شده

• ارتفاع ( 50 و 60 سانتی‌متر)

• قطر 25 سانتی‌متر

• رنگ: مشکی کوره‌ای استاتیکی

پایه گلدان فلزی مینیمال مدرن محصولی ظریف با کاربرد گسترده در محیط‌های مختلف با دکوراسیون متنوع بوده و در مکان‌های مختلف قابل استفاده است. این پایه گلدان‌ها از فلز ساخته می‌شوند و می‌توان از آنها در محیط داخل و بیرون استفاده کرد.

این محصولات با داشتن سه پایه، ظاهری مدرن و متفاوت دارند و با قرار دادن دو یا سه عدد از این محصولات با اندازه‌های متفاوت می‌توان ظاهری زیبا به محیط بخشید. این پایه گلدان‌ها را می‌توان در اندازه‌های متفاوت سفارش داد. هر اندازه‌ای که برای دکوراسیون متناسب است را می‌توان سفارش داد.

به خاطر استفاده از فلز برای ساخت این محصول، این پایه‌های گلدان دوام زیادی دارند و بدون هیچ تغییر زمان زیادی قابل استفاده خواهند بود. پوشش رنگ باعث می‌شود تا رطوبت نتواند به پایه‌های فلزی نفوذ کند و باعث زنگ‌زدگی شود. محیط بیرون در روزهای بارانی و برفی رطوبت بالایی دارد، اما این محصولات در این محیط‌ها نیز دوام بالایی دارند.

پایه گلدان فلزی مینیمال سفارشی

پایه گلدان مینیمال را می‌توان متناسب با محیط، به صورت سفارشی طراحی کرد. ارتفاع این محصولات قابل تغییر بوده و در صورت استفاده دو یا سه عدد از آنها در کنار هم، می‌توان از اندازه‌های متفاوت بهره برد.

رنگ از دیگر موارد قابل تغییر است. طیف گسترده‌ای از رنگ‌های متنوع را می‌توان برای این محصول استفاده کرد. رنگ این محصول را می‌توان متفاوت و یا مشابه رنگ دیوار و یا دیگر دکوراسیون محیط انتخاب کرد.

برای قرار دادن گلدان‌هایی بزرگ‌تر و یا کوچک‌تر، می‌توان محل قرار دادن گلدان را به صورتی طراحی کرد تا برای گلدان مورد نظر شما مناسب باشد.

پایه‌ها دارای پلاستیک هستند و می‌توان این محصول را بدون نگرانی از ایجاد خراش و خرابی، در هر جایی قرار داد. پلاستیک استفاده شده مقاومت بالایی دارد و به مرور زمان خراب نمی‌شوند.

برای تهیه محصولات چوبی، فلزی و چوب و فلز دکوراتیو مدرن با ما تماس بگیرید.
تلفن: 09128089832 – 09126150466