میز تلویزیون مدرن کد 025

میز تلویزیون مدرن کد 025

میز تلویزیون کد 025

مشخصات

• متریال: چوب طبیعی(راش یا روسی) و فلز

• طول 150 سانتی‌متر

• عرض 45 سانتی‌متر

• ارتفاع 60 سانتی‌متر

• رنگ: خود رنگ چوب طبیعی (پولیش شده توسط روغن گیاهی)

این میز تلویزیون مدرن را می‌توان متناسب با اندازه تلویزیون تغییر داد تا بیشترین هماهنگی را با هم داشته باشند. سطوح از بهترین چوب‌های طبیعی ساخته می‌شوند که علاوه‌بر زیبایی، دوام بالایی هم دارند.

به خاطر استفاده از پوشش مناسب، سطح رویی این میزها تحت تاثیر عوامل محیطی مختلف قرار نمی‌گیرد و در اثر مرور زمان تغییری در ظاهر آنها ایجاد نمی‌شود.

این محصولات به گونه‌ای پوشش داده می‌شوند که به راحتی قابل تمیز کردن هستند. برای تمیز کردن این میزهای تلویزیون نیاز به مواد شوینده نیست و با استفاده از یک دستمال مرطوب به خوبی تمیز می‌شوند.

با داشتن دو طبقه در زیر سطح اصلی، فضای کافی برای قرار دادن گیرنده و یا دیگر لوازم دیجیتال وجود دارد. می‌توان از این طبقات برای قرار دادن اشیاء تزینی نیز استفاده کرد.

قابلیت سفارشی‌سازی میز تلویزیون مدرن

این میزهای تلویزیون را می‌توان متناسب با دکوراسیون محیط تغییر داد. سطح استفاده شده در رویه، رنگ و اندازه میز با توجه به تلویزیون و محیط اطراف آن قابل تغییر هستند.

سطح رویه را می‌توان با چوب طبیعی و یا ورق‌های ام دی اف (MDF) ساخت. چوب طبیعی انواع مختلفی دارد و ورق‌های ام دی اف تنوع بالایی در رنگ و طرح دارند که می‌توان از آنها برای ساخت این میز استفاده کرد.

هر تلویزیونی اندازه متفاوتی دارد و می‌توان این میزهای تلویزیون را متناسب با اندازه تلویزیون طراحی کرد.

برای تهیه محصولات چوبی، فلزی و چوب و فلز دکوراتیو مدرن با ما تماس بگیرید.
تلفن: 09128089832 – 09126150466