پایه گلدان مجهز به لامپ SMD مخصوص رشد گیاهان کد 038

مشخصات

• متریال: چوب نراد درجه یک

• ارتفاع 110 سانتی‌متر

• عرض 90 سانتی‌متر

• رنگ: چوب طبیعی خود رنگ

پایه گلدان مجهز به لامپ SMD مخصوص رشد گیاهان قابل استفاده در محیط‌های کم نور و قرار دادن گیاهان متنوع با نیازهای نوری متفاوت. برخی از گیاهان برای رشد به نور بیشتری نیاز دارند و در محیط‌های کم نور پژمره می‌شوند.

این پایه گلدان لامپ‌هایی دارد که نور کافی برای رشد گیاهان را ایجاد می‌کند. به خاطر استفاده از لامپ‌های ال ای دی (LED)، این محصول مصرف برق کمی دارد. لامپ‌های ال ای دی مخصوص رشد گیاهان، طیف نوری مورد نیاز گیاه را تولید می‌کند.

این محصول با استفاده از چوب‌های طبیعی و مقاوم ساخته شده است. مواد اولیه مرغوب باعث زیباتر شدن محصول و دوام بالای آن می‌شود. به خاطر استفاده از چوب‌های مقاوم، می‌توان انواع مختلف گلدان را بر روی آن قرار داد.

پوشش این محصول از مواد باکیفیت انتخاب شده تا بتواند در برابر رطوبت مقاومت کافی را داشته باشد. رطوبت تاثیر کمی بر روی این محصول خواهد داشت و زمان زیادی بدون تغییر خواهد ماند.

امکان سفارشی‌سازی پایه گلدان مجهز به لامپ SMD

این پایه گلدان‌ها را می‌توان متناسب با فضای موجود و دکوراسیون محیط، به صورت سفارشی طراحی کرد. اگر گلدانی دارید که به نور زیادی نیاز دارد و محیط قرار دادن آن کم نور است، می‌توان بر روی این محصول لامپ‌های بیشتری قرار داد.

حتی می‌توان نوع چوب مورد استفاده در این محصول را متناسب با دکوراسیون محیط تغییر داد. ترکیبی از چوب‌های روشن و تیره باعث متفاوت شده این محصول خواهد شد.

متناسب با اندازه گلدان نیز می‌توان محصول را تغییر داد. برای گلدان‌های کوچک نیز می‌توان اندازه این محصول را کوچک‌تر طراحی کرد.

حتی می‌توان پوشش مورد استفاده را با توجه به رنگ مورد نظرتان سفارشی‌سازی کنید. استفاده از رنگ‌های مختلف باعث متفاوت شدن این محصول خواهد شد.

برای تهیه محصولات چوبی، فلزی و چوب و فلز دکوراتیو مدرن با ما تماس بگیرید.
تلفن: 09128089832 – 09126150466