صندلی بار چوب و فلز مدرن کد 035

صندلی بار چوب و فلز مدرن

صندلی بار چوب و فلز مدرن

مشخصات

• متریال: چوب نراد درجه یک و پایه فلزی

• ارتفاع: ۶۰ تا ۷۰ سانتی‌متر

• قطر کفی نشیمن: ۳۵ تا ۴۰ سانتی‌متر

• رنگ: خود رنگ چوب طبیعی، مشکی سفید و نقره ای کوره‌ای استاتیکی

صندلی بار مدرن محصولی با کاربرد در محیط‌های مختلف با مقاومت و دوام بالا و به خاطر استفاده از پایه‌های فلزی و  چوب کفی طبیعی، دارای تحمل وزن بالا است. این صندلی‌ها با استفاده از چوب طبیعی ساخته می‌شود و چوب‌های مرغوب باعث زیبایی و دوام این محصول خواهند شد.

طرح و شکل کفی این صندلی به صورتی است که بیشترین راحتی را ایجاد می‌کند. می‌توان برای این محصول از چوب‌هایی با رنگ تیره و یا روشن استفاده کرد.

رنگ مورد استفاده برای پایه‌های این محصول از نوع باکیفیت بوده و در اثر ضربه، به راحتی خراشیده نمی‌شود. این صندلی‌ها پایه‌هایی با رنگ تیره و مشکی دارند، اما می‌توان متناسب با دکوراسیون محیط، رنگ مناسب را در نظر گرفت.

به خاطر شکل ارگونومی خاص این محصول، نشتن طولانی مدت باعث خستگی نمی‌شود و به راحتی می‌توان از آن برای نشتن و صرف غذا بهره برد.

امکان سفارشی‌سازی صندلی بار چوب و فلز مدرن

تغییراتی را می‌توان در این صندلی‌ها انجام داد تا محصول نهایی هماهنگی و تناسب خوبی با دکوراسیون محیط و لوازم اطراف داشته باشد.

چوب انواع مختلفی دارد و می‌توان چوب استفاده شده برای کفی را با توجه به محیط سفارش داد. برخی از چوب‌ها رنگ تیره‌تری دارند و اگر از لوازم چوبی با رنگ تیره در محیط استفاده کرده باشید، جلوه بهتری خواهد داشت.

از دیگر موارد سفارشی کردن این محصول، ارتفاع آن است. با توجه به محل قرار دادن این محصول، می‌توان ارتفاع را تغییر داد و محصولی متناسب با محیط را طراحی کرد.

حتی می‌توان برای کودکان، صندلی‌هایی با شکل متفاوت تهیه کرد. صندلی مخصوص کودکان ارتفاع یکسانی با انواع معمولی دارند، اما محل قرار گرفت جای پا در این محصولات متفوت بوده تا کودکان بتوانند به راحتی پای خود را بر روی آن قرار دهند.

برای تهیه محصولات چوبی، فلزی و چوب و فلز دکوراتیو مدرن با ما تماس بگیرید.
تلفن: 09128089832 – 09126150466