پایه گلدان فلزی خاص مدرن کد 021

پایه گلدان فلزی مدرن خاص

پایه گلدان فلزی مدرن خاص

مشخصات

• متریال: میلگرد پرداخت شده

• ارتفاع 50، 70 و 100 سانتی‌متر

• رنگ: مشکی کوره‌ای استاتیکی

پایه گلدان فلزی مدرن قابل استفاده در محیط‌های مختلف و با دارای پایه‌های فلزی ظریف و با قابلیت قرار دادن گلدان‌های متنوع و متناسب با انواع دکوراسیون مختلف. این پایه گلدان فلزی محیط کمی را اشغال می‌کند و می‌توان سه گلدان را بر روی آن قرار داد.

می‌توان متناسب با دکوراسیون، رنگ مورد نظر را برای این محصول سفارش داد. رنگ‌های مرغوب، دوام بالایی دارند و مرور زمان و رطوبت باعث تغییر رنگ و خرابی آنها نخواهد شد. می‌توان رنگی متضاد با دیوار برای این پایه گلدان سفارش داد تا باعث متمایز شدن این محصول شود.

پایه گلدان فلزی مدرن با قابلیت تغییر

برای محیط‌هایی که قرار دادن پایه گلدان با اندازه بزرگ در آن مسیر نیست، می‌توان ابعاد این محصول را تغییر داد و محصولی متفاوت و مخصوص سفارش داد. این محصولات ظریف را می‌توان برای گلدان‌هایی با اندازه کوچک و یا بزرگ طراحی و اجرا کرد.

این محصول علاوه‌بر ظرافت، مقاومت بالایی هم دارد. برای هر گلدان پایه‌ای در نظر گرفته شده تا باعث بالا رفتن مقاومت این محصول شود. پایه‌های هر گلدان نیز از فلزات ظریف ساخته شده‌اند و به خوبی در زیر گلدان قرار می‌گیرند و قابل مشاهده نخواهند بود.

حتی می‌توان تعداد پایه‌های گلدان را کم و یا زیاد سفارش داد. در صورتی که فضای محدودی دارید و می‌خواهید دو گلدان را بر روی این محصول قرار دهید، می‌توان محصولی با دو پایه گلدان طراحی کرد تا متناسب با نیازهای شما باشد. پایه گلدان دو تایی را می‌توان با ارتفاع کمتر ساخت و گلدان‌هایی با اندازه بزرگ را بر روی آن قرار داد.

می‌توان از دو رنگ متفاوت برای این محصول استفاده کرد. استفاده از دو رنگ باعث متفاوت شدن این محصول شده و با در نظر گرفتن رنگ متناسب با دکوراسیون خانه، نمای متفاوتی ایجاد کنید.

برای تهیه محصولات چوبی، فلزی و چوب و فلز دکوراتیو مدرن با ما تماس بگیرید.
تلفن: 09128089832 – 09126150466