پایه گلدان چوب و فلز مدرن کد 003

پایه گلدان کوچک و بزرگ

پایه گلدان چوب و فلز مدرن کوچک و بزرگ

مشخصات

• متریال: چوب طبیعی و پایه فلزی

• ارتفاع چهار سطح، 130 سانتی‌متر، پنج سطح، 170 سانتی‌متر

• پهنای کلی 60 سانتی‌متر

• رنگ: مشکی و سفید

پایه گلدان چوب و فلز مدرن با پایه‌های مورب دارای چهار سطح برای قرار دادن گلدان بوده و می‌توان بر روی آن گلدان‌های متنوعی با اندازه‌های متفاوت قرار داد. این محصولات دارای پایه‌های فلزی ظریف هستند و طرح آنها به صورتی انتخاب شده که بتوان این محصول را در محیط‌های مختلف با دکوراسیون متنوع قرار داد.

سطوح این محصول از چوب‌های مرغوب ساخته شده و با مواد ضد آب پوشش داده شده‌اند. استفاده از مواد ضد آب بر روی چوب‌های طبقات باعث شده که در اثر تماس با رطوبت دوام بالایی داشته باشند و بدون تغییر در رنگ و ظاهر، مدت زیادی قابل استفاده باشند.

محصولات پایه گلدان ژینکو گالری را می‌توان با توجه به نحوه مصرف و محل قرار گرفتن در محیط، سفارشی‌سازی کرد تا بهترین هماهنگی را با محیط اطراف خود داشته باشند.

پایه گلدان چوب و فلز مدرن با پایه‌های مورب با قابلیت سفارشی‌سازی

رنگ، ارتفاع طبقات و اندازه طبقات این محصول را می‌توان با توجه به محیط قرار دادن آنها تغییر داد و محصولی هماهنگ با دکوراسیون محیط را تهیه کرد.

رنگ پایه، نوع و رنگ چوب استفاده شده برای طبقات قابل تغییر هستند و حتی می‌توان چوب‌های استفاده شده برای طبقات را با رنگ‌های متنوع کاملا پوشش داد. استفاده از رنگ‌های مرغوب باعث می‌شود تا این محصول در اثر کارکرد و مرور زمان تغییر رنگ ندهد و به آسانی تمیز شود.

ارتفاع طبقات را نیز می‌توان با توجه به اندازه گل و گلدان مورد استفاده تغییر داد. در صورتی که تصمیم دارید گلدان‌های کوچک‌تری را بر روی این پایه گلدان‌ها قرار دهید، حتی می‌توان فاصله طبقات را کمتر در نظر گرفت.

طبقات این محصول قابلیت تغییر اندازه دارند. با توجه به گلدان مورد استفاده، می‌توان اندازه طبقات را کوچک‌تر و یا بزرگ‌تر در نظر گرفت. اگر گیاهان شما دارای گلدان‌هایی با ظاهر و اندازه متفاوتی هستند، ژینکو گالری محصولی متناسب با نیاز شما تولید خواهد کرد.

برای تهیه محصولات چوبی، فلزی و چوب و فلز دکوراتیو مدرن با ما تماس بگیرید.
تلفن: 09128089832 – 09126150466