پایه گلدان فلزی مدرن کد 010

پایه گلدان فلزی مدرن

پایه گلدان فلزی مدرن

پایه گلدان چوب و فلز ایستاده یکی از محصولات ژینکو گالری است که فضای کمی را اشغال می‌کند و می‌توان بر روی آن، گلدان‌های مختلفی را قرار داد. این محصول مقاومت خوبی دارد و بهراحتی وزن گدان را تحمل کرده و در طول زمان و با قرار دادن گلدان‌های سنگین، تغییر حالت نخواهند داد.

محصولات ژینکو گالری به صورتی طراحی می‌شوند که می‌توان آنها را برای محیط‌های مختلف و با توجه به فضای قرار دادن آنها در اندازه‌های متنوعی ساخت. ارتفاع طبقات پایه گلدان‌های ایستاده نیز قابل تغییر هستند و اگر می‌خواهید گلدانی با اندازه متفاوت را بر روی آنها قرار دهید، می‌توان فاصله میان طبقات را تغییر داد.

پایه گلدان چوب و فلز ایستاده با قابلیت سفارشی‌سازی بالا

این محصول فضای کمی را اشغال می‌کند و در هر محیطی قابل استفاده خواهد بود. یکی دیگر از مزایای این پایه گلدان‌ها، قابلیت سفارشی‌سازی بالای آنها است. با توجه به محل قرار گرفتن، نوع دکوراسیون و لوازم اطراف آنها، این محصولات را می‌توان تغییر داد.

این پایه‌های گلدان در دو رنگ مشکی و سفید تولید می‌شوند، اما می‌توان با توجه به دکوراسیون محیط، رنگ مناسب را برای این محصولات سفارش داد. طیف رنگی گسترده‌ای قابل انتخاب است و حتی می‌توان رنگ پایه و طبقات این محصول را متفاوت انتخاب کرد.

اندازه محل قرار گرفتن گلدان (طبقات) را می‌توان تغییر داد تا برای گلدان اندازه مناسبی داشته باشد. هر گلدان اندازه متفاوتی دارد و برخی از آنها به خاطر داشتن گیاهانی بزرگ، باید بر روی سطح مناسبی قرار داده شوند. طبقات این محصولات را می‌توان بزرگ‌تر و یا کوچک‌تر طراحی کرد.

در این محصولات، فاصله بین دو طبقه نیز قابل تغییر بوده و با توجه به اندازه گلدان و گیاه می‌توان آنها را سفارشی کرد. پایه گلدان چوب و فلز ایستاده محصولی مدرن، ظریف و ساخته شده از مواد اولیه مرغوب بوده و دوام بالایی دارد.

برای تهیه محصولات چوبی، فلزی و چوب و فلز دکوراتیو مدرن با ما تماس بگیرید.
تلفن: 09368089689
09126150466