پایه گلدان فلزی مدرن کد 010

پایه گلدان فلزی مدرن

پایه گلدان فلزی مدرن

مشخصات

• متریال: فلز و ام دی اف (MDF)

• ارتفاع 140 سانتی‌متر

• صفحه‌ها 20 × 40 سانتی‌متر

• رنگ: مشکی و سفید کوره‌ای استاتیکی

پایه گلدان فلزی مدرن یکی از محصولات ژینکو گالری است که فضای کمی را اشغال می‌کند و می‌توان بر روی آن، گلدان‌های مختلفی را قرار داد. این محصول مقاومت خوبی دارد و به راحتی وزن گدان را تحمل کرده و در طول زمان و با قرار دادن گلدان‌های سنگین، تغییر حالت نخواهند داد.

محصولات ژینکو گالری به صورتی طراحی می‌شوند که می‌توان آنها را برای محیط‌های مختلف و با توجه به فضای قرار دادن آنها در اندازه‌های متنوعی ساخت. ارتفاع طبقات پایه گلدان‌های ایستاده نیز قابل تغییر هستند و اگر می‌خواهید گلدانی با اندازه متفاوت را بر روی آنها قرار دهید، می‌توان فاصله میان طبقات را تغییر داد.

پایه گلدان فلزی مدرن با قابلیت سفارشی‌سازی بالا

این محصول فضای کمی را اشغال می‌کند و در هر محیطی قابل استفاده خواهد بود. یکی دیگر از مزایای این پایه گلدان‌ها، قابلیت سفارشی‌سازی بالای آنها است. با توجه به محل قرار گرفتن، نوع دکوراسیون و لوازم اطراف آنها، این محصولات را می‌توان تغییر داد.

این پایه‌های گلدان در دو رنگ مشکی و سفید تولید می‌شوند، اما می‌توان با توجه به دکوراسیون محیط، رنگ مناسب را برای این محصولات سفارش داد. طیف رنگی گسترده‌ای قابل انتخاب است و حتی می‌توان رنگ پایه و طبقات این محصول را متفاوت انتخاب کرد.

اندازه محل قرار گرفتن گلدان (طبقات) را می‌توان تغییر داد تا برای گلدان اندازه مناسبی داشته باشد. هر گلدان اندازه متفاوتی دارد و برخی از آنها به خاطر داشتن گیاهانی بزرگ، باید بر روی سطح مناسبی قرار داده شوند. طبقات این محصولات را می‌توان بزرگ‌تر و یا کوچک‌تر طراحی کرد.

در این محصولات، فاصله بین دو طبقه نیز قابل تغییر بوده و با توجه به اندازه گلدان و گیاه می‌توان آنها را سفارشی کرد. پایه گلدان چوب و فلز ایستاده محصولی مدرن، ظریف و ساخته شده از مواد اولیه مرغوب بوده و دوام بالایی دارد.

برای تهیه محصولات چوبی، فلزی و چوب و فلز دکوراتیو مدرن با ما تماس بگیرید.
تلفن: 09128089832 – 09126150466